Magyar foci

Győzelemmel debütált a Videoton

Már a negyedik percben gólt szerzett a Videoton. Vasziljevicset ugratta ki Sándor remekül, a csatár pedig a kapussal szemben nem hibázott, eltette mellette. Továbbra is maradt a hazai fölény, a meccset mégsem egy újabb gól, hanem Bartha kiállítása pecsételte meg a 36. percben.

Ezt követően két perc múlva ismét gólt kapott a Paks. Alves remek beadás után megelőzte emberét, aki előtt elszállt a labda, és csak annyit csúsztatott bele a csatár, hogy még Csernyánszki és a kapufa között beférjen. A 68. percben Vasziljevics talált be, és a 87- percben magkapta a Paks a kegyelemdöfést is. Egy rövid megindulás végén Nikolics úgy döntött ellövi 18 méterről. Kellemetlenül pattant a labda és Csernyánszki nem tudott védeni. 4-0

A Videoton tehát magabiztos győzelemmel debütált a bajnokságban, míg a Paks többek között a kiállításnak köszönhetően is nagy vereségbe futott bele az idegenbeli túra végén.